Još jedan logor je iza nas, još jedni praznici u sjećanju, još jedna tek započeta školska godina! Svi smo se odmorili, napunili baterije i željni smo novih avantura :D
Jedna takva već čeka družinu Oganj, tamo negdje na dragoj nam Medvednici…
Patrole Krijes i Putnici vatre će ovu novu izviđačku godinu započeti na Goršćici prisjećajući se logora uz mnoštvo igara i izazova, a sve kroz smijeh i uz veselu atmosferu!
Na Sleme, na Sleme, na Sleme noga već sama beži!
Kada i od kuda krećemo?
Nalazimo se 17.9. u 8.00 sati ispred MZ Pongračevo i vraćamo se na isto mjesto oko 18:00 sati.
Što sve trebate staviti u ruksak?
Pokaz ili 2 tramvaj karte, sendviče, sok/vodu, džepni nožić, uniforma i marama, quipos, pribor za pisanje i kabanicu, puno energije i dobre volje :D
Cijena i prijave
Cijena izleta je 10kn u koju su uključeni programski materijali i slatke nagrade.
Prijavit se možete vašem predvodniku do 15.9., a pod prijavom se smatra uplaćena taksa.
Za dodatna pitanja možete kontaktirati vođu družine Nelu – 091 531 4800 ili svog predvodnika.
Nadam se da se vidimo u što većem broju :D
…jer kraj moga ramena su izviđači Plamena!
:P