Vratili se sa proljetovanja, bilo nam je odlično, ali je nekako prebrzo prošlo. Da bi čarolija potrajala, danas idemo u kino! Dođite da se još jednom podružimo i razmjenimo dojmove. Pozovite brata, sestru, susjeda, frenda iz patrole, a možete i simpatiju! Nalazimo se u 16.30h ispred južnog ulaza u Branimir centar. Uzmite 45kn za kartu i bonus za kokice. Tamo će vas dočekati naši mlađi voditelji Mia (0995073119) i Dora (0981328507), a punoljetni voditelj je Marko (0989260717).
Uživajte u crtiću i vidimo se 26.4. na radionici! :D
Vidim ose!
Plamtjeli!
mobitel: 098 935 77 95 (Igor Kabić – načelnik), 098 1706 028 (Goran Sulejmanović – predsjednik)
facebook: https://www.facebook.com/oi.plamen
youtube: https://www.youtube.com/user/Plamen2948
mail: oi.plamen@gmail.com
0 Responses to “KINOOOO :D”
Leave a Reply