Vakula je reko pretežno vedro, ali u nedjelju! U subotu nas čeka kiša pa da meso ne bi pokisnulo, promijenili smo dan, sve ostalo je isto kao što piše u prethodnoj obavijesti. Hvala onima koji su se prijavili, veselimo se! :)
Plamtjeli!
Odred izviđača "Plamen" — Zagreb