Kao što znate povratkom u školske klupe započinje i naša nova avantura od sastanaka preko izleta do višednevnih aktivnosti :)
Tako će se ovu subotu, 10.09.2016., održati prva radionica družine “Magma” na MZ “Ante Starčević” (Voltino) od 10:00 – 12:00 sati. Sa sobom ponesite quipose i pribor za pisanje! Mi jedva čekamo, a vi?
Vidimo se! Plamtjeli!