Daily Archive for September 16th, 2007

Odredsko natjecanje i izlet za nove članove!

U subotu 22.rujna idemo na prvi izlet u ovoj školskoj godini!
izv.
GDJE: Zborno mjesto je mjesna samouprava «Pongračevo», Opatijski trg 10 (ista zgrada kao i dječji vrtić u Spinčićevoj ulici), a za članove sa O.Š.Kralja Tomislava ispred škole.

KADA: U subotu, 22. rujna! Polazak je u 9.00 sati, a povratak oko 16.00 sati.

Continue reading ‘Odredsko natjecanje i izlet za nove članove!’




Document