Daily Archive for September 17th, 2010

Odlazak Istraživača na LIPSUS

Eto stiglo je i prvo natjecanje ove godine za ISTRAŽIVAČE.

Sjekire su nabrušene,oprema spremna,ekipe nabrijane jer idemo na natjecanje pod imenom LIPSUS koje se ove godine odrzava u Fužinama.Plamen se natječe sa 2 ekipe a to su NAPALM i VRUĆI PLAMIČAK  u konkurenciji 26 Ekipa.

Poželite nam sreću i da se kući vratimo sa PEHAROM!!!!!!

Plamtjeli!!!!!!!!!




Document