Dragi Plamenovci, podsjećam da se u četvrtak (23.9.) održava akcija Park “Stara Trešnjevka” i potiho najavljujem da će akciju možda popratiti i tv kamere. Ne obećajem instant slavu, no ne očekujte ništa manje od dobre zabave, super igara i odlično provedenog popodneva. Ne zaboravite doći u uniformi.
Vidim ose! :) Plamtjeli!!!