Vratili se sa zimovanja, bilo nam je odlično, ali je nekako prebrzo prošlo. Da bi čarolija potrajala, sutra idemo u kino! Večeras se dobro naspavajte, a sutra dođite da se još jednom podružimo i razmjenimo dojmove (npr. koja vam je bila najbolja fora na Tajnom zadatku, a da nije Gogin auto? ) . Pozovite brata, sestru, susjeda, frenda iz patrole, a možete i simpatiju! Nalazimo se u 16.45h ispred južnog ulaza u Cinestar Branimirova. Uzmite 35kn za kartu i bonus za kokice. Continue reading ‘Vratili se danas, sutra kino!’