Daily Archive for February 5th, 2010

MaŠkArE SaMoBor 13.2.

“Danas je fašnik veseli je dan, dajte nam nešto (makar i krafne) i stjerajte nas van!”- pjeva se za vrijeme fašnika (najčešće bez ovog dijela s krafnama) od pamtivjeka. Takve i slične pjesme, sudjelovanje u fašničkoj povorci, viđene i neviđene igre, vesele i otkačene maske, pošalice, doskočice i dobro raspoloženje, pokoje iznenađenje i dobar provod čekaju nas u Samoboru u subotu 13.2. !!!

Continue reading ‘MaŠkArE SaMoBor 13.2.’




Document