Daily Archive for February 4th, 2010

Čestitke Kabi!!!

Još jedan Plamenovac jučer je položio završni ispit na FER-u i time stekao titulu Prvostupnika! No, naravno ovdje neće stati, već ide na još dodatne dvije godine studija kako bi postao Magistar!
Kaba je aktivan član našeg odreda; vođa družine poletaraca “Magma” te vođa jata “Vatreni vitezovi”!
E, pa Kabiću, čestitke u ime svih Plamenovaca!!!




Document